Propozimet tona pr sot

DINJITET, EKSPERIENCE, CILESI, SHIJE!

Ejani te shijoni!

Larmishmeri gatimesh te fresketa e shijesh te perzgjedhura me kujdes nga mjeshteri yne i kuzhines, vijne cdo dite si propozime ditore.
Atmosfere e qete dhe relaksuese, sjell per ju ngrohtesine e nje shtepie! Tashme Floga ka marrë të tjera përmasa me fuqizimin e efektit qe do kete ushqimi i shërbyer mbi shëndetin dhe mirëqenien e klientëve! Krenohemi me kujdesin e treguar ndaj detajeve dhe dedikimin tonë për përsosmërine e gatimit!
Posedojme nje experience te gjate ne industrine e kulinarise, e cila na ndihmon t’ju udheheqim drejt nje stili jetese te shendetshem!


0689014443 & 044519444

Paketa BAZË
Vetëm 390 LEK

  1. Byrek me kungull
  2. Supe me perime
  3. Kulac shtepie

Paketa VEGJETARIANE
Vetëm 440 LEK

  1. Crepe me spinaq dhe djathe
  2. Perime zgare
  3. Frut

Paketa PREMIUM
Vetëm 540 LEK

  1. Berxolle vici
  2. Spaghetti pomodoro
  3. Xaxiq